Beykoz Belediyesi, dün gerçekleşen yerel seçimde resmi olmayan sonuçlara göre, birçok bölgede olduğu gibi yıllar sonra CHP yönetimine geçti.

Yeni dönem Belediye Başkanı Alaattin Köseler, "Bu yolda bizimle yürüyen herkese teşekkürler. Hazırız, çok çalışacağız" dedi.

Köseler, Beykoz'da seçim sonucunun netleştiği sabaha karşı yaptığı açıklamada "Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz" mesajı verdi.

BAŞKAN KÖSELER: BİRLİKTE KAZANDIK

Seçim sonucunu kutlamak için toplanan Beykozlulara seslenen Köseler şöyle konuştu:

Ankara Belediye Meclisi'nde, partilerin koltuk dağılımı belli oldu Ankara Belediye Meclisi'nde, partilerin koltuk dağılımı belli oldu

"Saygı değer Beykozlular, buradan sayın Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'na saygı ve sevgilerimi iletiyorum. İlçe Başkanı ve yönetimine, değerli yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum. Burada olmayan tüm Beykoz halkına teşekkürü bir borç biliyorum. Bir atasözümüz var, 'Yiğit düştüğü yerden kalkar' 1999-2004 yıllarında hizmet verdiğim Beykoz'a bu tarihten itibaren söz veriyorum hizmet edeceğim, sizlerin sorunlarını çözmek için mücadele edeceğim. Birlikte kazandık, birlikte yöneteceğiz."