Aynı aileden 4 kişi 5 günde corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti

Aynı aileden 4 kişi coronadan hayatını kaybetti Nevşehir''de corona virüsüne yakalanan aileden 4 kişi hayatını kaybetti. 5 günde 4 can kaybı yaşayan aileden bir kişinin ise tedavisi devam ediyor.

Gündem 17.12.2020, 07:38 17.12.2020, 07:38
Aynı aileden 4 kişi 5 günde corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesi Doğala köyünde muhtarlık yapan Azmi Öztürk (61), eşi Belgıya Öztürk (60), annesi Saime Öztürk (78) ve babası Gazi Öztürk (85), çeşitli tarihlerde corona virüsüne yakalandı.

5 GÜNDE 4 CAN

Nevşehir Devlet Hastanesinde tedavi gören Gazi Öztürk geçtiğimiz cumartesi eşi Belgıya Öztürk geçen pazar, Azmi Öztürk salı, Saime Öztürk ise çarşamba günü corona virüsü nedeniyle hayatını kaybetti.

BUGÜN TOPRAĞA VERİLECEK

5 gün içinde aynı aileden 4 kişinin yaşamını yitirmesi yakınları tarifsiz bir acı yaşarken. Azmi, Gazi ve Belgıya Öztürk köy mezarlığında toprağa verildi. Saime Öztürk'ün ise bugün toprağa verileceği öğrenildi.

KIZININ TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR

Mahalle muhtarı Azmi Öztürk'ün kızının ise corona virüsü nedeniyle Nevşehir Devlet Hastanesindeki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Öte yandan Nevşehir Valiliği bir açıklama yayımladı:

''Yakalandığı koronavirüs hastalığı nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü Nevşehir Devlet Hastanesinde vefat eden Derinkuyu ilçemiz Doğala Köyü Muhtarı Azmi Öztürk'e Allah'tan rahmet, başta ailesi, yakınları ve Derinkuyulu hemşerilerimize sabır dileriz.''

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu