Dört çocuk annesi kadını, sandığa yerleştirerek ormanlık alana gömdü

Korkunç cinayet! Sandığa koydu, ormanlık alana gömdü Fransa''da yaşayan 4 çocuk annesi 25 yaşındaki Yasemin Çetindağ, 8 yıldır birlikte yaşadığı kişi tarafından canice katledildi. Çetindağ''ı öldüren Savaş Özyanık, cesedi büyük bir sandığa yerleştirerek ormanlık alana götürdükten sonra gömdü.

Gündem 30.12.2020, 09:29 30.12.2020, 09:29
Dört çocuk annesi kadını, sandığa yerleştirerek ormanlık alana gömdü

Çetindağ, 8 yıldır birlikte yaşadığı Özuyanık ile bire süre önce ilişkilerini sonlandırmıştı.

ÇOCUKLARI DA EVDEYKEN ANNELERİNİ ÖLDÜRDÜ

Özuyanık'ın Çetindağ'a daha önce de şiddet uyguladığı ifade edilirken 23 Aralık'ta Çetindağ'ın evine gitti. 4 çocuğunun da evde bulunduğu sırada Çetindağ'ı dövdükten sonra bıçaklayarak öldüren Özyanık, cesedi banyoya kapattı.

Cani, cesedi 

ANNE, KIZINA ULAŞAMAYINCA POLİSE BAŞVURDU

Özyanık, çocuklara annelerinin iyi olduğunu söyleyerek anneannelerine götürdü. Ancak kızına ulaşamayan anne, polisi arayarak kızının telefonlara cevap vermediğini bildirdi.

Katil zanlısı Özyanık da büyük bir sandığa yerleştirdiği cesedi, poliste uyuşturucu kaydı olan ve daha önce 11 kez tutuklanan bir arkadaşının yardımıyla şehrin kuzeyindeki Vendenheim ormanına götürerek gömdü, sandığı da nehre attı.

Banyoda kan izleri bulan ve çocukların ifadelerine başvuran polis, 26 Aralık’ta poliste şiddet ve tehdit kaydı olan Özyanık ile arkadaşını gözaltına aldı. Başta Çetindağ’ı öldürdüğünü inkâr eden Özyanık, ardından darp ettiğini kabul etti ancak öldürme niyetinin olmadığını savundu. Strasbourg Savcılığı, Özyanık’ın kasten cinayetten yargılanmasını talep ediyor.
 

Yorumlar (0)
19
az bulutlu