Muharrem İnce: Atatürk gelse, CHP'de kurultay kazanamaz

Memleket Partisi lideri Muharrem İnce, katıldığı programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. CHP'nin iktidar olmasını çok istediğini kaydeden İnce, "CHP'ye Anıtkabir'den Atatürk gelse kurultay kazanamaz. Mümkün değil" ifadelerini kullandı.

Gündem 26.06.2021, 07:25
Muharrem İnce: Atatürk gelse, CHP'de kurultay kazanamaz

Haber Global'de Buket Aydın ile Koltuk programına konuk olan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

AK Parti ve MHP'nin medya konusunda ortak gibi olduğunu söyleyen İnce, "Karşıt görüşlü medya tarafları farklı kişileri çalıştırmaz farklı bir soru sorarsanız atılırsınız. CHP tüzüğü ile AK Parti'nin tüzüğü arasında hiçbir fark kalmadı. Her ikisi de düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı ile çalışıyor" ifadesini kullandı.

MEDYANIN PARA ALDIĞI İDDİASI

Medyanın CHP'den para aldığını da iddia eden İnce, "CHP yönetiminden para alıyorlar. Eğer yayınlarlarsa para desteklerini kesileceği ile ilgili tehdit ediliyor. Bunları öğrenmeme gerek yok. Bunları biliyorum. Yarın iktidar olsalar gene aynısı olacak" açıklamasında bulundu.

''ATATÜRK GELSE KAZANAMAZ''

"CHP'nin iktidar olmasını çok isterim" diyen İnce, "Parti ile sıkıntım yok benim. CHP'ye Anıtkabir'den Atatürk gelse kurultay kazanamaz. Mümkün değil" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
25
açık