Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur'dan flaş iddia: Erdoğan Karadağ'da kalbinden rahatsızlandı...

Kamuoyunda Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kalbinden rahatsızlandığında dolayı Karadağ ziyaretini yarıda bırakıp Türkiye'ye döndüğünü iddia etti.

Gündem 31.08.2021, 08:41 31.08.2021, 08:48
Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur'dan flaş iddia: Erdoğan Karadağ'da kalbinden rahatsızlandı...

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen ve basın danışmanlığını yaptığı öne sürülen Emre Olur, sosyal medya hesabından AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili dikkat çekici bir iddiayı gündeme getirdi.

Olur, Erdoğan’ın 28 Ağustos tarihinde ziyaret ettiği Karadağ’da kalbinden rahatsızlandığı için ziyareti yarıda bırakıp Türkiye’ye dönmek zorunda kaldığını öne sürdü.

Sosyal medya hesabındaki paylaşımında Olur, “Sn. Erdoğan’ın, Karadağ programını yarıda kesip Türkiye’ye dönmesi kafamda bir soru işareti oluşturmuştu. Erdoğan’ın Karadağ’da kalbinden rahatsızlandığını, hastaneye yatırılması gerektiği düşünülerek özel bir hastanenin bu durum için ayarlandığını öğrendim. Geçmiş olsun…” ifadelerini kullandı.

“HASTANENİN BİR BÖLÜMÜ NEDEN KAPATILDI?”

Olur, paylaşımının devamında ise “Karadağ’da hastaneye yatış gerçekleşti demedim. Büyükelçiliğin yakınında bulunan C**** Hospital’in bir bölümü neden kapatıldı? Seçilmiş CB’nın sağlık durumunu konuşmak TCK’ya göre suç mudur?” dedi.

Yorumlar (0)
19
açık