Asgari ücret Haberleri

asgari ücret haberleri ve güncel asgari ücret gelişmeleri, asgari ücret ile ilgili tüm video, asgari ücret fotoğrafları ve asgari ücret haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Işıkhan, asgari ücrete temmuz ayında ara zam yapılmasının gündemde olmadığını açıkladı.

Ekonomi

AK Parti iktidarına yakınlığıyla bilinen Sabah Gazetesi yazarı Dilek Güngör, asgari ücrete temmuz ayında ara zam yapılabileceğini belirtti.

Gündem

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın günlük koruma maliyeti, 492 kişinin asgari ücretine denk gelerek yaklaşık 8 milyon 380 bin...

Ekonomi

Milyonlarca çalışanın merakla beklediği asgari ücret ve emeklilere ek zamla ilgili olarak, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan açıklama geldi.

Ekonomi

Merkez Bankası'nın 2024'ün ilk Enflasyon Raporu'nda, birkaç yıldır uygulanan 'asgari ücrete ara zam' uygulamasının tekrarlanmayacağı vurgulandı.

Ekonomi

Asgari ücretin 17 bin 2 TL olarak açıklanmasının ardından gündem olan 2 TL ayrıntısı ile ilgili Bakan Işıkhan'dan açıklama geldi.

Ekonomi

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu'nun araştırmasına göre açlık sınırı ocakta 17 bin 442 liraya çıkarak 17 bin 2 lira olaran yeni asgari...

Ekonomi

Emekli maaşlarıyla ilgili açıklama yapan DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu, en düşük emekli aylığının en az asgari ücrete yükseltilmesi gerektiğini belirtti.

Gündem

Emekli maaşları konusunda bütün siyasi partilere seslenen CHP lideri Özgür Özel, "Emekli maaşlarını en az asgari ücret seviyesine çıkarmak durumundayız"...

Ekonomi

27 Aralık 2023’te 580 dolar olarak açıklanan yeni asgari ücret, daha vatandaşın cebine dahi girmeden 13 dolar (389 TL) eridi.

Ekonomi

AK Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yeni asgari ücretle çalışanlarımızı enflasyona ezdirmeme sözümüzü bir kez daha yerine getirmiş olduk” dedi.

Ekonomi

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, asgari ücret için işverenlere verilen desteğin, asgari ücretin artırılması için kullanıldığını söyledi.