Çanakkale Haberleri

Çanakkale haberleri ve güncel Çanakkale gelişmeleri, Çanakkale ile ilgili tüm video, Çanakkale fotoğrafları ve Çanakkale haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Çanakkale'de meydana gelen 4,9'luk depremin ardından açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Naci Görür, "Şimdilik en yakın deprem Marmara içinde olacak" dedi.

Gündem

AFAD verilerine göre, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Çevre

Meteoroloji uyardı, Çanakkale'nin güney, Balıkesir'in güney ve batı ilçeleri ve Manisa çevreleri ile İzmir'in kuzeyinde sağanak bekleniyor.

Genel

AFAD'dan edinilen bilgilere göre, Çanakkale'nin Biga ilçesinde 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Genel

Çanakkale Boğazı Akbaş önlerinde, Mısır’dan Bulgaristan’a seyir halindeki bir kuru yük gemisinin makine dairesinde yangın çıktı. Boğaz, çift yönlü ve...

Yerel

Çanakkale'nin Ezine ilçesinde belli dönemlerde pembe renge bürünen ve kalp şekli ile dikkat çeken göldeki beyaz köpükler, tedirginlik yarattı. Çanakkale...

Yerel

Çanakkale'nin merkez, Lapseki, Ayvacık ilçelerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda, 8 kişi gözaltına alındı.

Zlider

Çanakkale’de yarın fırtınanın etkili olması beklendiği belirtilerek vatandaşlardan olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Yerel

Çanakkale Boğazı'nda makine arızası yapan ve sürüklenen Kamerun bayraklı gemi, römorkör eşliğinde götürüldüğü Karanlık Liman bölgesine demir attı.

Yerel

Çanakkale'nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yarın yapılması planlanan tüm feribot seferleri iptal edildi.

Yerel

Çanakkale'nin Gökçeada ilçesine yarın yapılması planlanan bazı feribot seferlerinin iptal edildiği duyuruldu.

Yerel

Çanakkale Boğazı, fırtına ve kar yağışıyla birlikte düşen görüş mesafesi nedeniyle, çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı.