Cemaat Haberleri

Cemaat haberleri ve güncel Cemaat gelişmeleri, Cemaat ile ilgili tüm video, Cemaat fotoğrafları ve Cemaat haberleri Polemik Haber sitemizde


Magazin

Tarikat ve cemaatlerin hedef tahtası haline gelen 'Kızıl Goncalar'ın, ikinci sezon çekimleri için ne zaman sete çıkacağı belli oldu.

Gündem

Eski KOM Başkanı Hanefi Avcı, "Tayin ve atamalarda cemaatler, tarikatlar etkin olduğu müddetçe Türkiye’de Emniyeti düzeltemezsiniz” dedi.

Gündem

İsmailağa cemaatinden derin fikir ayrılıkları yüzünden kovulan Cübbeli Ahmet’in, yeni bir cemaat kurduğu iddia edildi.

Gündem

Cemaatlerle iş tutan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e ilk kez “Hangi cemaattensiniz ve Atatürk’ü seviyor musunuz?” diye soruldu.

Gündem

TRT 1 kanalında ramazan programları yapan Serdar Tuncer, FETÖ sonrası devlet kadrolarında yapılanan Menzil tarikatının Youtube kanalında görüldü.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, tepkilere neden olan protokol açıklamasının ardından yaptığı açıklamada "Herhangi bir cemaatle protokol imzalamamız söz konusu...

Gündem

Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı cemaat ve tarikatlarla iş tutan Milli Eğitim Bakanlığı, bu gerici yapılanmalarla imzaladığı protokolleri sır gibi saklıyor.

Gündem

AK Parti iktidarının göz yumması sonucunda cemaat ve tarikatlar baştan aşağı tüm ülkeyi kuşatmış durumda. Cumhuriyet düşmanı bu yapılar, kamu...

Gündem

CHP Lideri Özgür Özel, Devrim Şehidi Kubilay'ı anma töreninde, Tuzla Piyade Okulu'nda yaşananlar ve Milli Eğitim Bakanı Tekin'in sözleri sonrası...

Gündem

PEN Yazarlar Derneği, Milli eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in 'tarikat ve cemaatler' ile ilgili sözlerine, yazılı bir açıklamayla sert tepki gösterdi.

Gündem

Tuzla Piyade Okulu'ndaki skandalın ardından gazeteci Tolga Şardan, TSK içinde yapılanan Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı dini grupları açıkladı.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Tekin'in cemaat ve tarikatlarla iligili açıklamasına tepki gösteren TÜSİAD açıklamalarda bulundu.