Cumartesi Anneleri Haberleri

Cumartesi Anneleri haberleri ve güncel Cumartesi Anneleri gelişmeleri, Cumartesi Anneleri ile ilgili tüm video, Cumartesi Anneleri fotoğrafları ve Cumartesi Anneleri haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Cumartesi Anneleri, 1005. haftadaki adalet nöbetinde, Kızıltepe'de gözaltına alınarak işkence edilen ve kendisinden haber alınamayan Abdulvahap Ateş’in akıbetini sordu.

Kültür Sanat

Cumartesi Anneleri’nden esinlenen Ayşe Polat'ın yönetmenliğini yaptığı "Kör Noktada" filmi, 15 Haziran’da MUBI'de yayınlanacak.

Gündem

Cumartesi Anneleri, 1000. hafta eyleminde Galatasaray Meydanı'nda buluştu. Büyük buluşmaya, siyasi parti temsilcileri de katıldı.

Gündem

Tutuklu TİP Milletvekili Can Atalay, Cumartesi Anneleri'nin Galatasaray Meydanı'nda yaptığı oturma eyleminin 1000'inci haftasına ilişkin mesaj yayımladı.

Gündem

12 Eylül darbesi sırasında gözaltında kaybedilen Cemil Kırbayır'ın kardeşi Cumartesi Annesi Fatma Kırbayır, yaşamını yitirdi.

Gündem

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 'mertçe cinayetler' açıklamasına, Cumartesi Anneleri'nden çok sert tepki geldi.

Gündem

HEDEP Milletvekili Dilan Kunt Ayan'ın Cumartesi Anneleri'yle ilgili sorusunu yanıtlayan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, "Yaşadıkları mağduriyettir. En kısa zamanda sürede...