İslam Memiş Haberleri

İslam Memiş haberleri ve güncel İslam Memiş gelişmeleri, İslam Memiş ile ilgili tüm video, İslam Memiş fotoğrafları ve İslam Memiş haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, Temmuz ayını işaret ederek, bu dönemde önemli ekonomik gelişmeler yaşanacağını öne sürdü.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, “Döviz şu anda stabil ancak o da Temmuz ayından itibaren yükselişe geçecek. Yıl...

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarındaki sert düşüşün, altın yatırımcıları için fırsata çevrilebileceğini açıkladı.

Ekonomi

Altın yatırımcılarına tavsiyelerde bulunan Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, "Cebinde 250 bin liralık altını olan, fiyata bakmasın" dedi.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın sahiplerine yaptığı uyarılarda yakın gelecekte yaşanması muhtemel fiyat değişikliklerine vurgu yaptı.

Ekonomi

Türkiye bayram tatiline girerken, altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, piyasalar için dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

Ekonomi

Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın ve piyasalar için 'köprüden önceki son çıkış' uyarısında bulundu.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın altın hamlesinin ardından flaş bir değerlendirmelerde bulundu.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, yatırımcılara tavsiyelerde bulundu. Memiş, doların uçuşa geçeceği tarihi de açıkladı.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gözde yatırım aracı olan gram altınla ilgili yatırımcıları üzecek haberi paylaştı.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, "6 aydır söylüyordum..." diyerek peş peşe rekor kıran altın konusunda tavsiyelerde bulundu.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 2024 yılını dört çeyreğe ayırarak altınla ilgili öngörülerini paylaştı. Ayrıca, Euro ve dolar...