Kredi kartı Haberleri

kredi kartı haberleri ve güncel kredi kartı gelişmeleri, kredi kartı ile ilgili tüm video, kredi kartı fotoğrafları ve kredi kartı haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Yılın ilk yarısında vatandaşların bankalara olan kart borcu yüzde 27.1 artarak 1 trilyon 468 milyar liraya ulaştı.

Ekonomi

1 Temmuz 2022 itibarıyla Türkiye'de kredi kartlarıyla yapılan temassız ödemelerde şifresiz işlem limiti 750 TL'den 1500 TL'ye yükseltildi.

Ekonomi

Bireysel kredi kartı ve bireysel kredi borcu olup da yasal takibe uğrayanların sayısında büyük artış oldu. Türkiye Bankalar Birliği Risk...

Ekonomi

Bankacılık sektörü kaynakları, kredi kartı borcu olan vatandaşlara yönelik yakın takibin, bankalar tarafından artırıldığını söyledi.

Ekonomi

Merkez Bankası, vatandaşlara kredi kartı limitlerinin gelire uygun belirlenmesi konusunda uyarılarda bulundu.

Ekonomi

TÜVTÜRK araç muayene İstasyonu'nda yapılan muayene işlemi sonrası ödemesini kredi kartıyla yapan sürücülerden alınan komisyon, sürücülere geri iade edilecek.

Ekonomi

Uzmanlar, "Sakın IBAN'a ödeme yapmayın" diye uyarıyor. Çünkü IBAN'a ödeme yaparak hiç beklemediğiniz anda bir suçun parçası olabilirsiniz.

Ekonomi

Politika faizini 250 baz puan artırtan Merkez Bankası, yaptığı resmi açıklamayla kredi kartı faizlerinin artmayacağını bildirdi.

Ekonomi

Kredi kartı azami faiz oranları ve üye işyeri azami komisyon oranlarında aralık ayında değişiklik olmayacak.

Ekonomi

Merkez Bankası, 23 Kasım tarihinde gerçekleştireceği Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısıyla kart kullanıcıları için önemli bir faiz oranını belirleyecek. Beklentilere...