Milletvekili Haberleri

milletvekili haberleri ve güncel milletvekili gelişmeleri, milletvekili ile ilgili tüm video, milletvekili fotoğrafları ve milletvekili haberleri Polemik Haber sitemizde


Dünya

Yeni Zelanda'da koşu etkinliğine katılan 49 yaşındaki Yeşiller Partisi Milletvekili Efeso Collins, fenalaşarak hayatını kaybetti.

Ekonomi

TÜİK'in aralık ayına ilişkin enflasyon verilerini açıklamasının ardından yeni milletvekili maaşı 110 bin liraya ulaştı.

Gündem

Eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun milletvekili olduğu dönemde, bazı eski bakanlarla yapılan bir sohbet sırasında esprili bir şekilde, "Sayemde hepiniz...

Gündem

CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap'ın Saadet Partisi'ne geçti. Böylece grubu düşen Saadet Partisi'nin vekil sayısı yeniden 20 oldu.

Gündem

İYİ Parti'de istifa depremi sürüyor. Şeyh Said ile ilgili açıklamaları sonrası disipline sevk edilen İYİ Parti Milletvekili Salim Ensarioğlu, partisinden...

Gündem

AK Parti milletvekili Ayşe Keşir, TBMM'de yaptığı konuşmada sosyal yardımların artmasıyla övünürken bu durumun yoksullukla ilgili olmadığını savundu.

Gündem

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya ve 2 kişi daha yaralandı.

Dünya

İsrail’de iktidardaki Likud Partisi milletvekili Galit Distel Atbaryan, "Gazze yeryüzünden silinmeli" şeklinde skandal bir paylaşıma imza attı.