Terörle mücadele Haberleri

terörle mücadele haberleri ve güncel terörle mücadele gelişmeleri, terörle mücadele ile ilgili tüm video, terörle mücadele fotoğrafları ve terörle mücadele haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Gara ve Hakurk bölgelerine düzenlenen hava harekatı sonucunda. bölücü terör örgütü üyesi 12 terörist, etkisiz hale getirildi.

Gündem

PKK/KCK-HPG konsey yöneticilerinden 'Şevger Çiya' kod adlı Sedat Aksu, MİT tarafından Irak'ta düzenlenen nokta operasyonla öldürüldü.

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde saldırı hazırlığı yapan 7 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hâle getirildiğini duyurdu.

Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Haftanin, Gara, Hakurk ve Pençe-Kilit Operasyonu bölgelerinde 32 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

Gündem

Bölücü terör örgütü PKK'nın sözde Almanya Köln/Troisdorf sorumlusu Zeynel kod adlı Mürsel Durmaz, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalandı.

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit ve Hakurk bölgelerinde 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Gündem

Fırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığındaki teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda, 3 PKK'lı terörist öldürüldü.

Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist, düzenlenen hava harekatı ile etkisiz hale getirildi.

Gündem

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Şanlıurfa'da gerçekleştirilen bayramlaşma merasimi sonrası terörle mücadele konusunda net mesajlar verdi.

Gündem

Milli Savunma Bakanlığı, Metina ve Gara bölgelerinde tespit edilen 6 PKK'lı teröristin, hava harekâtıyla etkisiz hâle getirildiğini açıkladı.

Gündem

Irak'ın kuzeyindeki Metina ve Gara bölgelerinde tespit edilen 6 PKK'lı terörist, düzenlediği hava harekâtı ile etkisiz hâle getirildi.

Gündem

21 ilde IŞİD terör örgütüne yönelik 4 gündür gerçekleştirilen "BOZDOĞAN-18" operasyonlarında 51 şüpheli yakalandı.