Türkiye Haberleri

Türkiye haberleri ve güncel Türkiye gelişmeleri, Türkiye ile ilgili tüm video, Türkiye fotoğrafları ve Türkiye haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Elon Musk'ın sahibi olduğu X'in uluslararası hükümet ilişkileri bölümü, Türkiye özelinde sansür talebine yönelik bir duyuru yaptı.

Ekonomi

Yayınlanan araştırmada, Türkiye’deki emekliler gelir bakımından dünya sonuncusu olurken, yaşam kalitesi açısından yalnızca Hindistan’ı geçebildi.

Dünya

Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın Salı günü Ankara'ya ziyarete geleceğini açıkladı.

Gündem

CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, pek çok ülkede HIV’in yayılmasına yönelik önlemlerle yeni vaka sayısının son 10 yılda azalmasına...

Ekonomi

Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı verilere göre, Türkiye ekonomisi 2023 yılında bir önceki yıla göre yüzde 4,5 oranında büyüdü.

Spor

Formula 1'in Türkiye'deki yayın hakları için, beIN Sports ile 10 yıllık anlaşma yapıldı. Aynı zamanda F2, F3, Porsche Supercup ve...

Yaşam

Dün gece sıcaklığın sıfırın altında 32 derece ölçüldüğü Ardahan'ın Göle ilçesi, Türkiye'nin en soğuk yerleşim yeri oldu.

Dünya

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Türkiye'yi, Mart ayında Rusya'da yapılacak olan seçimlerden sonra ziyaret edeceği açıklandı.

Ekonomi

TÜSİAD Başekonomisti Gizem Öztok Altınsaç, Türkiye ekonomisinin ivme kaybına uğradığını ve enflasyonun kontrolünün kaybedildiğini açıkladı.

Dünya

2016 yılına kadar Mossad'ın mali varlıklarla ilgili biriminin başında çalışan Udi Levy, Netanyahu ile Türkiye'den yönetilen Hamas varlıklarıyla ilgili konuştuklarını...

Ekonomi

Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez kendi bloğunda 2001 krizi ile günümüz krizini karşılaştırarak, bugün 'multienflasyon' süreciyle karşı karşıya olduğumuzu belirtti.

Yerel

AFAD tarafından paylaşılan verilere göre, Suriye Deyrizor - Şanlıurfa Akçakale merkezli 3,9 şiddetinde bir deprem meydana geldi.