Zafer partisi Haberleri

zafer partisi haberleri ve güncel zafer partisi gelişmeleri, zafer partisi ile ilgili tüm video, zafer partisi fotoğrafları ve zafer partisi haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Suriyeli sığınmacıların ‘gönüllü, güvenli ve onurlu’ olarak geri gönderilmesi ifadelerini,...

Gündem

Ünlü gazeteci Ümit Zileli, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın "İletişimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanlığı" görevine getirildi.

Gündem

Zafer Partisi Sarıçam Belediye Başkan Adayı Ali Develi, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Cem Tutsoy ve yanındaki 4 kişinin saldırısıı...

Gündem

Zafer Partisi'nin Genel Başkan Yardımcısı Nilgün Sadıkoğlu Danışman ve Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Alptürk Kaya, partiden ayrıldıklarını duyurdu.

Gündem

Zafer Partisi'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Azmi Karamahmutoğlu partisinde yeni bir görev üstlendi.

Gündem

Zafer Partisi Ankara İl Başkanı Bilal Katar'ın istifasının ardından parti lideri Ümit Özdağ'dan açıklama geldi.

Gündem

Zafer Partisi Antakya Belediye Başkanı Adayı Cemil Akkoçak, CHP Antakya Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Aksoy lehine seçimden çekildi.

Gündem

Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, Kartal'da partilerine ait seçim çadırının yakıldığını, Etimesgut'ta ise bir partilinin bıçaklandığını duyurdu.

Gündem

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, “Sinan Oğan iktidardan para aldı mı?” sorusuna yanıt vererek “Evet almıştır” ifadesini kullandı.

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Ben Burcu Hanım'a Zafer Partisi'nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade ediyorum." dedi.

Gündem

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, kendisine yöneltilen 'Sinan Oğan' sorusuna, "Ben Sinan Oğan'ın muhasebecisi değilim" şeklinde yanıt verdi.

Gündem

Zafer Partisi lideri Özdağ, Suriye'den gelen 30 bin kişilik din grubunun "PKK karşıtı" olarak Gaziantep'e yerleştirildiklerini öne sürdü.