Wanda Nara Icardi çiftinden ayrılık açıklaması

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi'nin eşi ve menajeri Wanda Nara, Arjantinli yıldızla ayrılık kararı aldıklarını açıkladı.

Spor 23.09.2022, 10:37 23.09.2022, 10:42
Wanda Nara Icardi çiftinden ayrılık açıklaması

Galatasaray'ın transferin son gününde Paris Saint-Germain'den bir yıllığına kiraladığı Mauro Icardi'nin hem sevgilisi hem de menajeri olan Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ilişkilerini sona erdirdiklerini duyurdu. 

'ANLAYIŞ RİCA EDİYORUM'

"Bu anı yaşamak benim için acı verici. Ancak yaşananlar ve medya spekülasyonları göze alındığında bunun benden duyulmasını tercih ederim. Bu ayrılık hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyeceğim. Lütfen, sadece benim için değil çocuklarımız için de anlayış rica ediyorum"

Fransa ve Arjantin basınında çıkan haberlere göre 2021'in sonlarına girilirken Mauro Icardi, Wanda Nara'yı aldatmış ancak Arjantinli golcünün daha sonra sosyal medya hesabından dilediği bir özürle ikili bir araya gelmişti. İddialara göre Icardi, mal varlığını belli bir süreye kadar Nara'nın vekaletine verirken Wanda Nara'nın da Mauro Icardi'yi özel korumasıyla aldattığı Arjantin basınında konuşulmuştu.

Yorumlar (0)
16
açık