Trabzonspor Fenerbahçe maçının ardından yaşanan olaylar ile Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'dan çarpıcı bir yorum geldi.

Karadeniz Gazetesi'ne konuşan Mehmet Ali Yılmaz; "Bize hiç yakışmadı" ifadesini kullanırken, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç için de "Tanıdığım için biliyorum; çok yiğit, delikanlı bir çocuktur" dedi.

İşte Mehmet Ali Yılmaz'ın dikkat çeken açıklamaları:

"BİZE HİÇ YAKIŞMADI"

"Bu bize hiç yakışmadı, hazır şekilde stada gelmek bir organizasyondur. Bunu yapanlar cezasız kalmamalı. Trabzon'da niye böyle provokasyon için sahaya geliyorlar? Her dakika şişe doldurdular sahayı! Güvenlik zafiyeti bir, giriş zafiyeti iki, önceden planlanma üç. Ne yapmaya çalıştılar? Fenerbahçe bir şey yapmadı ki! Kim oynarsa o kazanır, maçta ufak tefek hatalar olabilir."

"ALİ KOÇ DELİKANLI BİR ÇOCUKTUR"

"Fenerbahçe'nin başkanı olan delikanlı adam Ali Koç, hiç sesini çıkartmadı. Tanıdığım için biliyorum; çok yiğit, delikanlı bir çocuktur. Zaten 30 puan fark var, böyle abartmanın alemi ne? Trabzonspor'un iyiliğini isteyenler böyle tribünleri dolduracak hıyarlarsa, daha önceden yapmaları gerekirdi. 30 puan fark olmadan... Çok bozuldum, çok üzüldüm. Hiç yakışmadı bize. 30 puan gerideyiz be, hiç böyle olmadık! Niye bunu kompleks yapıyoruz?"

FIBA Kadınlar EuroLeague'de sezonun enleri ödüllerini aldı FIBA Kadınlar EuroLeague'de sezonun enleri ödüllerini aldı

"Güvenlik zafiyeti bir, giriş zafiyeti iki, önceden planlanma üç. Ne yapmaya çalıştılar? Fenerbahçe bir şey yapmadı ki! Kim oynarsa o kazanır, maçta ufak tefek hatalar olabilir."