Depremi şiddetli hisseden Hatay'da Ganalı futbolcu Christian Atsu'nun enkazdan çıkarıldığı iddia edilmişti. 

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Hürriyet Gazetesi'nden Süleyman Arat'a yaptığı açıklamada, Christian Atsu ve sportif direktör Taner Savut'un enkazdan çıkarılamadığını açıkladı.

'ATSU VE TANER'DEN HABER YOK'

Volkan Demirel konuyla ilgili olarak "Atsu ve Taner Savut'tan henüz haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok zor şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile zor geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. İnsanlar gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün takım ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım" dedi.

İngiliz devi borç batağında! İngiliz devi borç batağında!

'HASTANEDE YOK'

Hatayspor Kulüp Doktoru Gürbey Kahveci ise Hürriyet Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "'Dörtyol Hastanesi'ne kaldırıldı' diye haber gelince özellikle gidip baktık ama yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu'yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef" ifadelerini kullandı.

'İLK BİLGİLER DOĞRU DEĞİLMİŞ'

Hatayspor Başkanvekili Mustafa Özat "Christian Atsu'nun enkaz altından çıkarıldığına dair bilgi almıştım. Ancak şu anda gelen bilgi Atsu ve Taner Savut hocamızın enkaz altında olduğuna dair" açıklamasını yaptı.