İYİ Parti'den istifa eden Ensarioğlu'ndan flaş iddia: 60 milletvekili partiden ayrılabilir İYİ Parti'den istifa eden Ensarioğlu'ndan flaş iddia: 60 milletvekili partiden ayrılabilir

İstanbul Eyüpsultan'da 1 Mart günü arızalanan bir ATV motorunu emniyet şeridinde kontrol eden grubu, lüks bir cipin çarpması sonucu kaçan sürücü, hayatını kaybeden 29 yaşındaki Oğuz Murat Aci'ye neden oldu ve 4 kişiyi yaraladı.

Kazada hayatını kaybeden kişinin failinin yazar Eylem Tok'un oğlu T.C. olduğu belirlendi. Eylem Tok, kazadan sonra oğlunu önce Mısır'a, ardından ABD'ye kaçırdı.

YAZIŞMALAR ORTAYA ÇIKTI

Eylem Tok ve oğlunun ABD'de ev bulma çabaları bir yazışmada ortaya çıktı.

Barış Pehlivan, Eylem Tok'un yıllık 96 bin dolara ev kiralamaya çalıştığını sosyal medyada paylaştı.

Yazışmada, New York'ta bir daire için konuşulduğu ve Eylem Tok adına ev bulma girişimlerinin olduğu görülürken, bir kişi bu teklife çok sert tepki gösterdi.

123123Sdfdvccccc

'EVİMDE BİR KATİLİ Mİ BESLEYECEĞİM'

Yanıtta, "Evet, basından duydum. Bacak kadar züppe bir adam öldürdü, anası da ABD'ye kaçırdı. Sen ne cesaretle bana böyle bir teklifle geliyorsun? Önce haddini bil. Evimde bir katil mi besleyeceğim ben? Bu teklifi duymamış gibi yapıyorsun ve sen hiç bahsetmemiş gibi yapıyorsun. Bu konu burada kapanıyor, bu kadar. Terbiyesizliğin lüzumu yok" ifadeleri kullanıldı.