Adalet Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Bekir Bozdağ, CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'a yönelik imalı açıklamalarda bulundu.

"BİZ NEREDEN BİLELİM KASEDİN VAR MI YOK MU"

Bozdağ "Kılıçdaroğlu, 'Benimle ilgili kaset var, çıkabilir, aman inanmayın.' Biz nereden bilelim seninle ilgili kaset var mı, yok mu? O zaman bu kaset var ve bunlar biliyorlar. Böyle bir kaset var ki anlaşılan, çıkınca kıyamet kopacak. Şimdiden ön alıyorlar, 'Aman inanmayın.' Böyle bir kaset var mı, yok mu? Varsa siz nereden biliyorsunuz? Sizi tehdit mi ettiler, şantaj mı yaptılar? Onu da bilmiyoruz. Çağrı yapıyorum, Sayın Kılıçdaroğlu'na eğer kendisine bir tehdit, şantaj varsa Cumhuriyet savcılıklarına lütfen müracaat etsin. 'Beni tehdit ediyorlar, bana dönük şantaj yapıyorlar.' diye şikâyette bulunsun" diye konuştu.

8 milletvekili tekrar yemin etti! İşte yemin tekrarlayan isimler... 8 milletvekili tekrar yemin etti! İşte yemin tekrarlayan isimler...

"SAVCILIKLARA MÜRACAAT EDİN"

Bozdağ, Kılıçdaroğlu'na bu tür kuşkuları varsa yargıya gitmesi için çağrı yaptı. Bozdağ, "Adli süreçler başlatılsın. Seçim yaklaştıkça, manipülasyonlar artıyor. 'Bana şu olacak, bu olacak', daha öncelerde 'Suikastlar olacak', hiçbiri olmadı. Bütün bunların hepsi algı operasyonunun parçası da olabilir. Böyle görüşme var mı, yok mu, kimlerle görüştü? Biz bilmiyoruz ama belki olabilir. Yansımasından endişe ediyor olabilir. Sizin hakkınızda böyle bir olay varsa, şüphelendiğiniz bir şeyler varsa, size dönük tehdit, şantaj varsa lütfen Cumhuriyet savcılıklarına müracaat edin, sizi hukuk korusun" dedi.