Süper Lig'de sahasında Beşiktaş ile karşılaşan ve mücadeleden 2-0 mağlup ayrılan Başakşehir'de Teknik Direktör Emre Belözoğlu, Beşiktaş taraftarlarının kendisine küfrettiğini belirterek "Annem var, babamdan başka kimsenin elini tutmamış. Eşim benden önce başka kimse ile görüşmedi. Şeref istiyorlarsa bu bizde fazlasıyla var" sözlerini kullanmıştı.

Öte yandan bu sözlere tepki gösteren gazeteci Fatih Altaylı, katıldığı canlı yayında Belözoğlu için 'fetullahın çocuğu' dedi.

'HAYSİYET BU MUDUR?'

Adana Demirspor'un tüm ekibi, Belhanda için dilekçe verdi! Adana Demirspor'un tüm ekibi, Belhanda için dilekçe verdi!

"Benim anamın eline el değmemiştir, karımın eline el değmemiştir. Bu mudur şeref? Haysiyet bu mudur? Ne alakası var? Hırsızsındır, alçaksındır, haysiyetsiz işler yaparsın, kaçakçısındır, yetim hakkı yiyorsundur... Oralarda ararsın şerefi. Birinin elini tutup tutmamasında değil. Çünkü kimse bilmez hangi karanlık köşede kimin kimin neyini tuttuğunu. Bunun üzerinden böyle bir şey diyemezsin. Bunun üzerinden kadına hakaret edemezsin. Kadının cinselliği ile kadının birinin elini tutmasını ilkel bir dünya görüşü olarak dayatamazsın"

'EY FETULLAH'IN ÇOCUĞU'

"Hepimizin çoluğu çocuğu var. Benim kızım veya senin kızın bir çocukla el ele gezse mutlu olursun. Şerefini haysiyetini mi kaybeder ey Emre, ey Fetullah'ın çocuğu! Ayıp! Bunun üzerinden şeref haysiyet yorumu yapmak, onun bunun karısıyla kızıyla kendi karını kızını karşılaştırmak ayıptır. Ama boşuna Fetullah Terör Örgütü demiyorlar ki. Boşuna bunlar onun eteğinin altından çıkmıyor ki"