Transferin hızlı takımlarından Galatasaray'da, kadrosunu Şampiyonlar Ligi'nde iddialı bir konuma getirme çabalarını devam sürüyor. Danimarkalı stoper oyuncusu Victor Nelsson'un ayrılık ihtimaline karşı savunmasını güçlendirmek için arayışta olan sarı kırmızılı takım PSG ile sözleşmesi sona eren İspanyol yıldız Sergio Ramos ile ilgileniyor.

Galatasaray kazandı: Icardi rekor kırdı Galatasaray kazandı: Icardi rekor kırdı

'EĞER TEKLİF GELİRSE'

Fanatik'ten Yakup Çınar'ın haberine göre, Galatasaray Victor Nelsson'un satışından bağımsız mutlaka tecrübeli ve Şampiyonlar Ligi'ni kaldırabilecek bir stoper transferi düşünüyor. Sergio Ramos ismi 1 ay önce Galatasaray'ın gündemine geldi. İspanyol efsane ile görüşme yapan Sarı-Kırmızılı yöneticilere Ramos "Arabistan'dan önemli bir teklif bekliyorum. Eğer o teklif gelmezse Galatasaray'a gelebilirim" cevabı vermişti.

Sergio Ramos'u isteyen kulüp Suudi Arabistan ekibi Al-Ahli dün gece geç saatlerde milli futbolcumuz Merih Demiral'ı kadrosuna kattı. Bu transfer sonrası Sergio Ramos'un Al-Ahli planı suya düştü. 37 yaşındaki tercübeli oyuncu eğer başka bir Arabistan kulübünden teklif almazsa Galatasaray'ın teklifini kabul etme ihtimali yüksek. Yaşanan bu gelişmeler sonrası Galatasaray taraftarı büyük heyecan yaşadı...

Galatasaray tarafı İspanyol yıldız'a senelik 5.5 milyon Euro'dan iki yıllık sözleşme teklif etti. Sergio Ramos'un vereceği karar merakla bekleniyor.