HDP''li Gergerlioğlu''ndan Berat Albayrak çağrısı: Eğer kayıp başvurusu gelirse...

Gergerlioğlu''ndan Albayrak çağrısı: Eğer kayıp başvurusu gelirse... HDP''li Ömer Gergerlioğlu, kasım ayında istifa ettikten sonra ortalarda görünmeyen ve nerede olduğu merak konusu olan eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkında ''''Kayıp başvurusu yapıldığı takdirde çalışmalara başlayacağım'''' dedi.

Gündem 07.01.2021, 09:46 07.01.2021, 09:46
HDP''li Gergerlioğlu''ndan Berat Albayrak çağrısı: Eğer kayıp başvurusu gelirse...

Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı ve Türkiye Varlık Fonu'ndan istifa etmesinin ardından nerede olduğu merak ediliyor...

HDP'Lİ GERGERLİOĞLU: BAŞVURU GELİRSE

Konu hakkında ilginç açıklama yapan Halkların Demokratik Partisi (HDP) Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, ''Damat nerede'' diye soru sorduğu sosyal medya gönderisinde ''Albayrak 2 aydır yok. Eğer başvuru gelirse çalışmalara başlarım'' ifadelerini kullandı.

ÖZGÜR ÖZEL: SORUYORUZ DAMAT NEREDE?

Öte yandan geçtiğimiz günlerde konu hakkında açıklama yapan bir diğer isim ise CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel oldu. Özel, Meclis'te yaptığı basın toplantısında ''Soruyoruz: Damat nerede? Sayın Binali Yıldırım; İstanbul’u bana bunlar kaybettirdi ‘Üçlü çete’ diyormuşsunuz, İstanbul’u size kaybettiren Berat Albayrak nerede siz biliyor musunuz? Dostuna düşmanına sevenine sevmeyenine sormak lazım: Damat nerede?" şeklinde konuşmuştu.

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu