Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Yandaş Yeni Şafak'ın manşetine çok sert yanıt: Ağlak bir Saray da hiç çekilmiyor!

Yandaş Yeni Şafak gazetesinin manşetine sosyal medya hesabından sert yanıt veren CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Ağlak bir Saray da hiç çekilmiyor!" ifadesini kullandı.

Gündem 27.08.2022, 11:07 27.08.2022, 11:58
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Yandaş Yeni Şafak'ın manşetine çok sert yanıt: Ağlak bir Saray da hiç çekilmiyor!

Yeni Şafak'ın bugünkü manşetinde 'Bay Kemal'in köstebeği kim?' başlıklı bir haber yayımlandı. Gazete haberinde, “KYK borcu ve otomobilde ÖTV düzenlemesini önceden haber alıp rol kapan Kılıçdaroğlu, bu kez de ‘icra affında’ sahne aldı. 80 günlük emeğin ürünü düzenlemenin açıklanmasına günler kala ‘Borçlarınızı sakın ödemeyin!’ diye çağrı yapan Kılıçdaroğlu’nun, içeriden nasıl bilgi aldığı merak konusu oldu. Kılıçdaroğlu’nun köstebeği kim” ifadelerine yer verildi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu söz konusu manşete sosyal medya hesabıdan sert yanıt vererek "EYT’yi çözün. Sonra ağlıyorsunuz, gece yarısı manşetleri değiştiriyorsunuz, böyle komik algı operasyonları yapmak zorunda kalıyorsunuz. Öğretmenler konusunda da ısrar edeceğim çok aşikar. Biraz kafa çalıştırın yahu, önden önlem alıp çözün. Ağlak bir Saray da hiç çekilmiyor!" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
17
parçalı az bulutlu