Mehmet Metiner'den 'temizlik' çağrısı: AK Parti, içinden vurulacak

AK Partili Mehmet Metiner, bugünkü yazısında partisine seçim öncesi 'çözülme' uyarısı yaptı. "AK Parti, içinden vurulacak" diyen Metiner, "temizlik" çağrısında bulundu.

Gündem 21.06.2022, 11:51 21.06.2022, 12:40
Mehmet Metiner'den 'temizlik' çağrısı: AK Parti, içinden vurulacak

AK Parti'nin kurucu isimlerinden eski Meclis Başkanı Bülent Arınç ile sert bir tartışma yaşayan AK Partili Mehmet Metiner, Yeni Şafak'ta kaleme aldığı köşe yazısında parti içerisine mesajlar verdi.

"Görünen o ki 2023 seçimleri her türlü insani ve ahlaki temelden yoksun bir kampanya gerçekliğiyle tanıştıracak bizi" diyen Metiner, bu kampanyaya parti içerisinden unsurların da katılacağını öne sürerek "Kripto unsurlar sahaya sürülecek bir bir. AK Parti, içinden vurulacak" sözlerini kullandı.

'BİZDEN SÖYLEMESİ'

İsmini vermeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a da "temizlik" çağrısı yapan Metiner, "AK Parti kendi içinde görünen ama Biden masasına mühimmat taşıyan unsurları içinde tutmaya devam ettiği sürece daha çok sırtından vurulacak" iddiasında bulundu.

Seçim öncesinde "İç temizlik kadar iç bütünlük seçime giderken çok çok önemli" vurgusu yapan Metiner, partisini "Aksi takdirde ihanetçiyi ödüllendiren parti algısı içerde başka çözülmeleri ve kırgınlıkları beraberinde getirebilir. Bizden söylemesi" ifadeleriyle uyardı.

Yorumlar (0)
25
açık