MHP'de seçim harekatı: Sahaya iniyor

2023 Haziran seçimleri yaklaşırken MHP sahaya iniyor. '2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net' sloganla sahaya inecek MHP'nin ilk adresi Sivas olacak.

Gündem 03.09.2022, 17:58
MHP'de seçim harekatı: Sahaya iniyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanlığı'nda MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay değerlendirme toplantısına katıldı.

'ADAY BELLİ, KARAR NET'

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın seçim döneminin başladığını ifade etti ve '2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net' temalı mitingler yapacaklarını belirtti. Bu mitinglerin ilkinin pazar günü Sivas'ta yapacaklarını duyuran Yalçın, "4 Eylül 2022 tarihinde Sivas'ta 'Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla miting yapacağız. Sivas ilimizin merkez olacağı ilk miting, Sivas Kongresi'nin ruhuyla gerçekleştirilecektir” dedi.

'İKNA SANATI'

Siyasetin insanla yapıldığını söyleyen Yalçın, “Siyaset insanları ikna etme sanatıdır. Türkiye’nin her yerini hep birlikte dolaşacağız. Toplumun her kesimine MHP'nin 'Çağrım Sana!' sloganında anlamını bulan davetimizi ulaştıracağız” ifadelerini kullandı.. 

Türkiye’nin kazanımlarını kaybetmemesi gerektiğini ifade eden Semih Yalçın, “MHP, seçimlere bütün imkânları ve zafer inancıyla hazırlanmaktadır. Türkiye’nin kazanımları ortada. Bu kazanımlarımızı kaybetmemek için mücadele edeceğiz. Adayımız belli. 2023 Haziran'ında Cumhur İttifakı ipi bir kez daha göğüsleyecek, bir sonraki küresel hedefler için milli iradeden onay alacaktır” dedi.

Yorumlar (0)
23
açık