Sedat Peker Madımak katliamında bildiklerini anlatacak: Tarih belirtti

Organize suç örgütü liderliği Sedat Peker, Madımak katliamıyla ilgili “Bu konuda bildiklerimin, şahit olduklarımın hepsini anlatacağım” ifadelerini kullandı.

Gündem 03.07.2022, 18:41 03.07.2022, 18:45
Sedat Peker Madımak katliamında bildiklerini anlatacak: Tarih belirtti

Organize suç örgütü liderliği suçlamasıyla hakkında kırmızı bülten çıkarılan Sedat Peker sosyal medyadaki tartışma yaratan mesajlarına bir yenisini daha ekledi.

Peker, sosyal medyadaki 'Deli Çavuş' hesabından paylaşımlarına devam ediyor. Peker, son olarak 1993 yılındaki Sivas Madımak katliamıyla ilgili bildiklerini anlatacağını söyledi.

'BU KALLEŞ OLAYIN NASIL YAPILDIĞINI ZANNEDERİM Kİ TOPLUM OLARAK ANLAYACAĞIZ'

Sedat Peker'in mesajları şu şekilde:

1- Bazı Alevi kardeşlerim Madımak katliamı ile ilgili paylaşım yapmadığım için bana gönül koymuşlar. Bulunduğum yerde biraz sıkıntılar var, o yüzden paylaşım yapamadım. Video çekmeye başladığımda NAMUS SÖZÜM olsun, bu konuda bildiklerimin, şahit olduklarımın…

2-..hepsini anlatacam. Madımak katliamı bu milletin bağrına vurulan en büyük hançerdi. Sayın @cuneytozdemir katliamdan önce görevlilerin ordan çekilirkenki görüntülerini yayınlamadık demişti ya, benim anlatacaklarımla o görüntüleri yan yana getirdiğinizde..

3-…bu kalleş olayın nasıl yapıldığını zannederim ki toplum olarak anlayacağız. Orda vefat eden Alevi canların hepsi bence şehittir. Cezaevindekilerin çoğu gerçek suçlu değildir. Gerçek suçlular ise ne yargılandılar ne de bilindiler. SÖZ NAMUS…"

Yorumlar (0)
32
az bulutlu