Tacizci hoca ifşa olunca emekliliğini istedi

Kırıkkale Üniversitesi'nde okuyan bir öğrenci hocası tarafından gönderilen taciz mesajlarını sosyal medyada ifşa etti. Tacizci hoca, ifşa sonrası emekliliğini istedi.

Gündem 14.01.2022, 15:47 14.01.2022, 15:56
Tacizci hoca ifşa olunca emekliliğini istedi

Kırıkkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi'nde eğitim gören bir öğrenci, öğretim görevlisi Prof. Dr. H.Ö.'nün kendisi ve arkadaşlarını taciz ettiği mesajları sosyal medyada paylaştı. Olayın ardından uzaklaştırılan ve hakkında  soruşturma başlatılan H.Ö'nün emekliliğini istediği öğrenildi.  Sabah'ın haberine göre 58 yaşındaki H.Ö.'nün attığı mesajlarda,tacizin boyutu gözler önüne serildi.

TACİZ MESAJLARI UTANÇ VERDİ

H.Ö.'nün mesajlarında şu ifadeler yer alıyor:

"Dün beni gerçekten etkiledin, çok mutlu oldum. Bugün 47 defa adını söylüyorum, bir zahmet bir kelime yanıt vermiyorsun. Seni yatakta uzanırken düşünüyorum şimdi, elinde telefon, bir kelime yanıt verebilirsin gibi görüyorum. Gerçekten üzüldüm.

Merhaba, nasılsın? İnsan bir hal hatır sormaz mı? Bugün aramak istedim ama bir türlü ulaşamadım.

Yapabileceğim bir şey olursa haber ver. Senin için daha çok şey yapmak istediğimi biliyorsun. Senin yanında olmaktan mutlu oluyorum. İyi ki varsın.

Bir yansıttığın sen bir de gerçek sen varsın.

Gerçeğin harika ama dua et uzaktasın, yoksa yatakta ve takatin de yokken cezalandırırdım seni, Ağlama ceza her zaman kötü olmayabilir."


 

Yorumlar (0)
25
açık