Türkiye’de İlk: DİYANET-SEN ve IPFS Sigortadan ortak proje

Diyanet-Sen ve IPFS (Uluslararası Sigorta Finans Hizmeti Servisi) sigorta işlemlerinde ortaklığa gitti.

Gündem 22.06.2022, 13:05 22.06.2022, 13:06
Türkiye’de İlk: DİYANET-SEN ve IPFS Sigortadan ortak proje

Diyanet-Sen IPFS (Uluslararası Sigorta Finans Hizmeti Servisi) ile yapılan işbirliği protokolü ile üyelerimize ve birinci derece yakınlarına tüm branşlardaki sigorta işlemleri için yüzde 40’a varan indirim sağlıyor. Diyanet-Sen ayrıca bu anlaşma kapsamında üyeleri için yaptığı ferdi kaza sigortasını da 50.000 lira olarak belirledi. Özel indirim ve kampanyalarla devam edecek anlaşma 3 yıl geçerli olacak.

Tüm üyelerimiz için yüksek limitli hayat poliçelerine ek bireysel sigorta ihtiyaçlarında da yüzde 40 lara varan özel indirim ve kampanyalar, akaryakıt kampanyaları ve çeşitli fırsatlar ile sadece IPFS sigorta üzerinden alınacak sigorta ürünleri için geçerli olup, dışarıdaki herhangi bir acente satışı veya temini mümkün olmayacaktır.

Yüzde yüz yerli ve milli sermaye ile kurulan; tekafül sigorta esaslarına önem veren, katılım sigortacılığı esasları öncelikli, faizsiz finans ilkelerini bir araya getirerek çalışmalarını sürdüren IPFS ile yapılan anlaşmanın tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

0850 308 47 37 numaralı hat üzerinden gelen tüm çağrılar sadece Diyanet-Sen üyelerine hizmet verecektir.

Yorumlar (0)
22
açık