Uzun süre sonra ilk kez aynı karedeler

AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile uzun süre sonra ilk kez aynı fotoğraf karesinde yer aldı.

Gündem 10.07.2021, 08:46 09.07.2021, 22:57
Uzun süre sonra ilk kez aynı karedeler

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili iddiaları sonrası AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzun süre sonra ilk kez bugün Soylu ile aynı fotoğraf karelerinde yer aldı.

Erdoğan, Diyarbakır Anneleri'ni ziyaret etti.

Erdoğan'ın ziyaretinde son günlerde adı suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da yer aldı.

Soylu, kendisinin de yer aldığı fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Erdoğan'ın, Soylu’yu Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki iki törene çağırmayarak yan yana görüntü vermekten kaçındığı iddia edilmişti.

Öte yandan partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya destek vermişti. Bahçeli “Soylu’ya yapılan itibar suikastını asla kabul etmiyoruz. Kim demiş Sayın Soylu yalnız diye, kim demiş Soylu sahipsiz diye. Hakkında ne söylenirse söylensin, bizim denilenlere aldırış etmemiz mümkün değildir” diye konuşmuştu.

Kaynak. BirGün

Yorumlar (0)
25
açık