Anıtkabir Haberleri

Anıtkabir haberleri ve güncel Anıtkabir gelişmeleri, Anıtkabir ile ilgili tüm video, Anıtkabir fotoğrafları ve Anıtkabir haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Ultra mini eteğiyle Anıtkabir’i ziyaret edip fotoğraf çektiren Nur isimli genç kız, fotoğrafını Instagram'dan paylaşınca, eleştirilerin hedefi oldu.

Gündem

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla beraberinde gençlerle Anıtkabir'i ziyaret...

Gündem

Resmi temaslarda bulunmak için Türkiye'ye gelen Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier, Ankara Büyükelçisi Jürgen Schulz ile birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

Gündem

Ankara'da binlerce kişi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Anıtkabir'e akın etti.

Gündem

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Anıtkabir'e çıkan heyette tek parti genel başkanı, CHP Lideri Özgür Özel oldu.

Genel

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde 200 binden fazla ziyaretçiyi ağırladı.

Gündem

Anıtkabir’i ziyaret eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Aslanlı Yol'da kısa bir konuşma yapmak istemesine, görevliler tarafından müdahale edildi.

Yerel

Van'ın Erciş ilçesinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda gönüllü öğretmenler, öğrencilerle birlikte kardan Anıtkabir yaparak, İstiklal Marşımızı okudu.

Genel

Anıtkabir'de, "Lanet olsun Cumhuriyet'e" ve "Şeriat gelecek" sloganları attıktan sonra gözaltına alınan Y.T., tutuklandı.

Gündem

Türkiye Cumhuriyeti’nin ikinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, 50’nci ölüm yıl dönümünde Anıtkabir’de düzenlenen törenle anıldı.

Spor

Beşiktaş Kulübü'nün yeni Başkanı Hasan Arat, Yönetim Kurulu üyeleri ve taraftarlar, Anıtkabir'de Ulu Önder Atatürk'ü ziyaret etti.

Gündem

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 85. yıl dönümü nedeniyle tüm yurtta anma törenleri düzenleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki...