Nato Haberleri

nato haberleri ve güncel nato gelişmeleri, nato ile ilgili tüm video, nato fotoğrafları ve nato haberleri Polemik Haber sitemizde


Dünya

NATO'nun 75. yıl zirvesi Washington'ın ev sahipliğinde başladı. Zirvenin açılışında konuşan ABD Başkanı Joe Biden, Ukrayna'ya daha fazla hava savunma...

Gündem

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi için yarın ABD'ye gidecek. Erdoğan, zirve kapsamında çok sayıda ikili görüşme yapacak.

Dünya

NATO'nun yeni genel sekreteri, Hollanda Başbakanı Mark Rutte olarak belirlendi. Stoltenberg, halefi Rutte'yı̇ "Transatlantı̇kçı̇ ve güçlü bir lı̇der" sözleriyle övdü.

Dünya

Macar ve Slovak liderlerin adaylarının belli olması üzerine, Romanya Cumhurbaşkanı'nın NATO Genel Sekreterliği'ni kazanma ihtimali kalmadı.

Dünya

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, dün Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile yaptığı görüşmenin ardından ortak basın toplantısı...

Gündem

Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov, İsveç'in NATO'ya katılmasının TBMM'de kabul edilmesiyle ilgili açıklamada bulundu.

Gündem

Temmuz 2023'te yaptığı açıklamada, "İsveç PKK’nin Avrupa'daki mağarasıdır. Kandil Dağı neyse Stokholm aynısıdır” diyen MHP lideri Devlet Bahçeli, bugün yaptığı...

Gündem

İsveç’in NATO’ya kabulüne ilişkin teklif Türkiye Büyük Millet Meclisi Dışişleri Komisyonu'nda kabul edildi.

Gündem

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkgün gazetesine verdiği röportajda İsveç'in NATO üyeliğiyle ilgili şartlarını sıraladı.

Gündem

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İsveç'in NATO'ya üyeliği konusunda partisinin tavrı için Filistin sorununda alınacak kararların belirleyici olacağını söyledi.

Gündem

Avrupa Komisyonu'nun son raporunda, Türkiye'nin Hamas'la ilgili açıklamaları, Rusya'ya yaptırımlara katılmaması ve İsveç'in NATO üyeliğini onaylamamasına yönelik eleştiriler yer aldı.

Gündem

İsveç'in NATO'ya üyeliğinin görüşülmesi, görüşülmekte olan konunun açıklığa kavuşmaması ve müzakerelerin yeterince olgunlaşmaması gerekçesiyle, TBMM Dışişleri Komisyonu’nda yapılan oylamayla ertelendi.