Uyarı Haberleri

uyarı haberleri ve güncel uyarı gelişmeleri, uyarı ile ilgili tüm video, uyarı fotoğrafları ve uyarı haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

İBB bünyesindeki AKOM, megakent İstanbul'da yaşayan vatandaşları sağanak yağışa karşı saat vererek uyardı.

Gündem

İstanbul'da sıcaklığın 35 derecelerin üzerine çıkması beklenirken AKOM, 11.00-16.00 arasında güneş altında kalınmaması için İstanbulluları uyardı.

Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 8 Haziran Perşembe gününe ilişkin hava durumu raporuna göre, 18 il için sarı kodlu uyarı verildi.

Gündem

Ankara Valiliği, öğle saatlerinden itibaren il genelinde etkili olması beklenen gök gürültülü sağanağa karşı, sosyal medya hesabından uyarıda bulundu.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, “Döviz şu anda stabil ancak o da Temmuz ayından itibaren yükselişe geçecek. Yıl...

Gündem

Deprem uzmanı Ahmet Ercan, Balıkesir ve Bursa'ya dikkat çekerek, depremlerin nedenini açıkladı. Kuzey Anadolu fayının güney kolundaki ilçeler için uyarıda...

Ekonomi

Doların aniden düşebileceğini açıklayan ünlü ekonomist Selçuk Geçer, yatırımcıları uyararak "bir gecede büyük kayıplar yaşayabilirsiniz" dedi.

Gündem

Türkiye'nin Arap yarımadası ve Afrika'dan gelen çöl tozlarının etkisine girmesiyle birlikte uzmanlar, astım ve KOAH hastalarına uyarıda bulundu.

Gündem

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, eş-dost-akraba atamaları konusunda uyarılarını sürdürerek, "Bütün gözler üzerimizde. Dikkatle bizi izliyorlar. Hata yapma lüksümüz yok"...

Gündem

Meteoroloji'nin yeni hava durumu raporuna göre bugün yurdun tamamında sağanak yağış beklenirken, 15 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.

Gündem

Deprem bilimci Prof. Dr. Naci Görür, büyük İstanbul depremine yönelik yaptığı uyarılar için 'halkı tedirgin ediyor' yorumlarına sert tepki gösterdi.

Ekonomi

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın altın hamlesinin ardından flaş bir değerlendirmelerde bulundu.