Meteoroloji'den İstanbul için kritik uyarı! 3 gün boyunca sürecek Meteoroloji'den İstanbul için kritik uyarı! 3 gün boyunca sürecek

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Pendik Halk Buluşması'na katıldı.

Burada konuşan İmamoğlu, "Cumhurbaşkanı milletini tehdit etti. 'Oy vermezseniz hizmet gelmez, doğalgaz gelmez' dedi, doğru mu? Ama bakın şimdi ağlamaklı oldu, duygusallaştı. Ne demiştim ben size? Sizi tehdit ediyor çünkü sizden korkuyor demiştim. Dün ne dedi? Lütfen diyor. Bu benim son seçimim diyor bak bak bak... Hani birkaç hafta önce efelik yapıyordun? Tehditten lütfene geldi, seni gidi seni..." ifadelerini kullandı.

'SENİ GİDİ SENİ...'

Hemen her yerde bir panik başladı, tutuştular. O kadar korktular ki daha önce bir hafta boyunca Sayın Cumhurbaşkanı milletini tehdit etti. Oy vermezseniz hizmet gelmez, doğal gaz gelmez dedi doğru mu? Ama bakın şimdi ağlamaklı oldu, duygusallaştı. Ne demiştim ben size? Sizi tehdit ediyor çünkü sizden korkuyor demiştim. Dün ne dedi? Lütfen diyor. Bu benim son seçimim diyor bak bak bak... Hani birkaç hafta önce efelik yapıyordun? Tehditten lütfene geldi, seni gidi seni... Ya bu millet daha yeni size Cumhurbaşkanı olmanız için oy vermedi mi, daha 4 yılınız yok mu? Bu belediye başkanı seçimi, İstanbul seçimi. Rakibimiz kim biz karıştırmaya başladık. İşte milletin iradesi böyle hizaya sokar kardeşim.