Cezaevindeki babalar için karar: Çocukla kişisel ilişki kurabilir Cezaevindeki babalar için karar: Çocukla kişisel ilişki kurabilir

İYİ Parti lideri Meral Akşener'in genel seçimlerle ilgili CHP'yi eleştirmesi üzerine Barış Yarkadaş'tan dikkat çeken bir gönderme geldi.

İYİ Partililer Afyon Kocatepe’de buluştu. Açık alanda miting şeklinde organize geçen buluşmadan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU'NU SORUMLU TUTMUŞTU

Akşener, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kaybetmenin nedenini isim vermese de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sorumlu tuttu.

"KAYBET VE KAYBETTİR'E DEVAM"

Bu açıklamaların ardından CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş dikkat çeken bir göndermede bulundu. Yarkadaş, Twitter'dan yaptığı açıklamada isim vermeden, “Kaybet ve kaybettir”e devam…" ifadelerini kullandı. 

MERAL AKŞENER NE DEDİ?

Akşener'in açıklamaları şöyle: "Biz milletimizin geleceği için şahsi çıkarlarımızdan vazgeçtik ama koltuğundan başka hiçbir şeyi düşünmeyenlerle uğraştık. En nihayetinde maalesef olmadı, olduramadık! 2023 seçimlerindeki yenilgiye maalesef engel olamadık."

Ayrıca Akşener,  tüm siyasi partilere, seçime ayrı ayrı girme çağrısı yaptı.