6 yaşındaki kızını evlendirmesi skandalıyla gündeme geldi: AK Partili başkanla el ele 6 yaşındaki kızını evlendirmesi skandalıyla gündeme geldi: AK Partili başkanla el ele

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın taziye dileklerini ilettiği sırada gruptan bir kişi, "Karkamış nerede" diye sordu.  Buna karşılık Gaziantepli olduğunu ve 2 dönem Gaziantep milletvekilliği yaptığını söyleyen Özdağ, "Daha önce defalarca Karkamış’a geldim." dedi.

Özdağ, yaşanan bu olay sonrasında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'SİZİN PİS POLİTİKANIZ YÜZÜNDEN BU İNSANLAR ÖLDÜ'

“2-3 tane provokatörle, rezil Suriye politikanızı burada insanların ölmesini örtemezsiniz. Bu insanlar sizin bu pis politikanız yüzünden öldü."

'ŞAM'DA CUMA NAMAZI KILACAĞIZ DİYE ÖLDÜRMEYE DEVAM EDİYORSUNUZ'

"Şam’da Cuma namazı kılacağız diye öldürdünüz. Öldürmeye de devam ediyorsunuz. Buraya yolladığınız provokatörlerin burada yaptıklarının hiçbir geçerliliği yok. Süleyman’ın provokatörlerinin canı cehenneme diyorum ben.”

'AK PARTİLİ PROVOKATÖRLERE SESLENİYORUM'

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özdağ, "Ellerinde cep telefonu ile kayıt yaparak, 'bugün acımızı paylaşın, bugün açıklama yapmayın' diyen AK Partili provokatörlere ve sahiplerine sesleniyorum; Zafer Partisi'ne geri adım attıramazsınız, sakın bizi başkalarıyla karıştırmayın!" dedi.

umit özdag tweet-1

Polemik Haber / Aykut METEHAN