Yeni sezonun kadro planlama çalışmaları için kolları sıvayan Fenerbahçe'ye Real Madrid'den ilgi çekici bir öneri yapıldı.

Fanatik'te yer alan habere göre Real Madrid, Belçikalı yıldız Eden Hazard ile sözleşmesi 2024'e kadar devam etmesine rağmen yolları ayırmayı planlıyor. Yıldız futbolcu İspanyol devine geldiği günden bu yana istikrarsız performansı ve üst üste sakatlıkları sebebiyle çok az forma şansı buldu. Öte yandan Hazard için istekli bir kulüp bulunmadığı için Real Madrid, maaşının büyük bölümünü karşılamaya hazır olduğunu belirterek dünyaca ünlü yıldızı, aralarında Fenerbahçe’nin de dahil olduğu birçok takıma önerdi.

'İSTENMEYEN ADAM OLDU'

A Milli Takımımızın rakibi Hırvatistan: İşte muhtemel 11'ler A Milli Takımımızın rakibi Hırvatistan: İşte muhtemel 11'ler

Real Madrid’in Belçikalı oyuncuyu önümüzdeki sezon kiralayacak olan takıma maaşının büyük bölümünü üstlenme taahhüdünde bulunacağı iddia edildi. İspanyol ekibinin, şimdiden 32 yaşındaki yıldızı aralarında Fenerbahçe’nin de bulunduğu birçok takıma önerdiği öne sürüldü. Real Madrid, dünyaca ünlü yıldızın daha fazla kadroda yer almasını istemiyor.