Kılıçdaroğlu’ndan gençlere yeni 'araba' mesajı

Gençlere seslenen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Gençler elbette gülmek, eğlenmek, bisiklete binmek, araba sahibi olmak ister” ifadelerini kullandı.

Gündem 07.09.2022, 16:19 07.09.2022, 16:28
Kılıçdaroğlu’ndan gençlere yeni 'araba' mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Yeni Balık Hali ve Başkent İlçeler Terminali Açılış Töreni'ne katıldı.

Konuşmasında gençlere de seslenen Kemal Kılıçdaroğlu, “Gençler elbette gülmek, eğlenmek, bisiklete binmek, araba sahibi olmak ister. Düşüncelerini özgürce ifade etmek ister. Dolayısıyla gençleri ihmal eden bir yönetimi asla Türkiye kabul etmiyor. Biz bütün gençleri kucaklıyoruz” dedi.

"Toplumun kucaklaşmasına ortam hazırlıyorum." diye konuşan Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti:

"Bütün bunlar aynı zamanda helalleşmemize ortam hazırlıyor. Helalleşiyoruz. Hiç kimsenin kimliğini, yaşam tarzını, inancını sorgulamadan bu ülkede herkesin huzur içinde yaşayacağı bir Türkiye'yi inşa etmeye çalışıyoruz. Millet İttifakı olarak yapıyoruz, 6 lideriz orada. Hepimiz bu ülkede barış, huzur istiyoruz. Bizi ayırmak, bölmek isteyenler başkaları. Biz bölünmeyeceğiz, ayrışmayacağız, biz bazılarının inadına karşı birlikte, beraber olacağız. Türkiye'yi aydınlığa çıkaracağız."

Yorumlar (0)
22
açık