TİP Haberleri

TİP haberleri ve güncel TİP gelişmeleri, TİP ile ilgili tüm video, TİP fotoğrafları ve TİP haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Bilecik’te Türkiye İşçi Partisi (TİP) üyeleri, asgari ücrete temmuz ayında ara zam yapılması talebiyle açıklama yaptı.

Genel

Türkiye İşçi Partisi (TİP) üyeleri İzmir'de asgari ücrete Temmuz ayında ara zam yapılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne, Çalışma ve...

Gündem

Tutuklu TİP Milletvekili Can Atalay, Cumartesi Anneleri'nin Galatasaray Meydanı'nda yaptığı oturma eyleminin 1000'inci haftasına ilişkin mesaj yayımladı.

Genel

Türkiye İşçi Partisi (TİP), Altın Madencileri Derneği ve Dünya Altın Konseyi'nin düzenlediği ''Sorumlu Altın Madenciliği Konferansı''nı protesto etti.

Gündem

TİP, Hatay milletvekili seçilişinin yıl dönümünde AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nın önüne “Hatay’ın seçilmiş vekili Can Atalay’a özgürlük!” pankartı astı.

Gündem

Polislerin engellemeleri ve şiddeti ile karşılaşan Türkiye İşçi Partisi tarafından yapılan açıklamada “TİP Taksim'e yürüme kararlılığını sürdürüyor” denildi.

Gündem

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, AK Parti iktidarının kanun dışı emrini uygulayan polislerle tartışmaya girdi.

Gündem

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, vekilliği düşürülen Can Atalay ile ilgili skandal bir açıklama yaptı. Bahçeli, "adalet yerini bulmuştur" dedi.

Gündem

Tunceli Belediye Başkanı Maçoğlu'nun Kadıköy'den aday olmasıyla ilgili konuşan TİP Genel Başkanı Erkan Baş, "Kendi adayımızı çıkaracağız" dedi,

Gündem

İYİ Parti'de istifa eden Gökhan Zan’ın TİP'ten aday olacağı iddialarının ardından Türkiye İşçi Partisi'nden (TİP) açıklama geldi.

Gündem

TİP Merkez Yürütme Kurulu ve Parti Meclisi, Yargıtay'ın Can Atalay kararı sonrası AK Parti ve MHP'liler hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını...

Gündem

Tutuklu TİP Hatay Milletvekili Can Atalay'ın serbest bırakılması çağrısıyla Antalya'da açıklama ve yürüyüş gerçekleştirildi.