Uyarı Haberleri

uyarı haberleri ve güncel uyarı gelişmeleri, uyarı ile ilgili tüm video, uyarı fotoğrafları ve uyarı haberleri Polemik Haber sitemizde


Ekonomi

Ünlü ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş yatırımcılara dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Özgür Demirtaş, mutlaka yapılması gereken şeyi açıkladı.

Gündem

İstanbul'da Ocak ayının sonuna yaklaşmamıza rağmen kar yağmadı. Ancak AKOM'dan Pazar ve pazartesi günü için yeni bir uyarı geldi. Hava...

Gündem

İstanbul'da bugün etkili olacak Lodos fırtınası nedeniyle AKOM'dan İstanbullulara uyarı geldi. Fırtınanın cuma akşam saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

Gündem

AKOM, 18 Ocak Perşembe günü öğle saatlerinden itibaren zaman zaman etkili olacak fırtınaya dikkat çekerek, soba zehirlenmelerine karşı uyardı.

Sağlık

Macar Uzman Dr. Tamás Pándics, kokulu mum yakmanın sağlığınıza zararlı olabileceği ve migren ya da solunum yolu hastalıkları riskini artırabileceği...

Ekonomi

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, mevcut mevduat faizi üzerine yatırım yapanlara önemli bir uyarıda bulunarak, yatırımcılara kötü haberi verdi.

Ekonomi

Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabından Borsa’da işlem yapan milyonlarca küçük yatırımcıyı ilgilendiren çok önemli bir mesaj yayımladı.

Gündem

İBB bünyesindeki AKOM, İstanbul'da yarın akşam saatlerine kadar şiddetli fırtınanın etkili olacağını duyurarak, vatandaşları uyardı.

Gündem

İstanbul ve İzmir dahil 17 il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yayınlanırken, birçok kentte de şiddetli sağanak, fırtına ve...

Gündem

İstanbul'da beklenen sağanak yağış öncesi uyarılarda bulunan Prof. Dr. Orhan Şen, "İstanbullular bir an evvel akşam saatlerinde evine gitsin" dedi.

Gündem

AFAD ve Meteoroloji İstanbul ve Marmara için yeni uyarılarda bulundu. Uyarıda Cuma sabahından itibaren bölgede şiddetli yağışların etkili olacağı belirtildi.

Ekonomi

Altın ve Para piyasaları uzmanı İslam Memiş, "Bu fırsatlar her zaman gelmez" diyerek altın yatırımcılarına tavsiye ve uyarılarda bulundu.