Yusuf Tekin Haberleri

Yusuf Tekin haberleri ve güncel Yusuf Tekin gelişmeleri, Yusuf Tekin ile ilgili tüm video, Yusuf Tekin fotoğrafları ve Yusuf Tekin haberleri Polemik Haber sitemizde


Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in, yeni eğitim müfredatını konuşmak üzere eğitimcilerle buluşacağı yemeğe, Eğitim Sen ve Eğitim İş katılmayacak.

Gündem

Yeni müfredatla ilgili konuşan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "Liselerde mezuniyet baloları yasaklandı mı?" sorusuna da yanıt verdi.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin imzasıyla yayımlanan "2024-2025 eğitim ve öğretim yılı çalışma takvimi" genelgesine göre, okullarda birinci dönem, 9...

Gündem

Cemaatlerle iş tutan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e ilk kez “Hangi cemaattensiniz ve Atatürk’ü seviyor musunuz?” diye soruldu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, öğretmen atamalarında KPSS ve mülakat puanlarının her birinin yüzde 50 oranında etkili olacağını belirtti.

Gündem

Yeni müfredatı protesto etmek isteyen CHP heyeti, Milli Eğitim Bakanlığı'nın önüne gelerek açıklama yaptı.

Eğitim

Millî Eğitim Bakanlığınca tüm öğretim kademelerindeki zorunlu derslere ait "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" adındaki yeni müfredat taslağı, kamuoyunun görüşüne sunuldu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yeni eğitim-öğretim müfredat taslağının, yarın öğleden sonra askıya çıkarılacağını açıkladı.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, "2023 KPSS puanıyla atamayı mutlaka yapacağız. Muhtemelen önümüzdeki hafta sayıyı ve branşları açıklamış oluruz" dedi.

Gündem

Tarikatlarla iş tutan Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 31 Mart yerel seçim sonuçlarına ilişkin “İsrail memnun” yorumunda bulundu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, yer değiştirme talebi gerçekleşmeyen öğretmenlere yeni hak geldiğini açıkladı.

Gündem

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Özel okul zamlarına ilişkin "Özel okul temsilcileriyle görüştük. Kendilerini uyarıyoruz" dedi.