Emeklilik başvurusunda bulunanların sayısı belli oldu Emeklilik başvurusunda bulunanların sayısı belli oldu

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Yaşar Okuyan, "Meral Akşener masayı dağıtırsa, kendisiyle ilgili söyleyeceklerim ve belgelerim var" dedi. Bunun üzerine tepki veren İYİ Partili Kürşat Zorlu, eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan hakkında suç duyurusunda bulunacağını sosyal medya hesabından paylaştı.

'BEN ONU KULLANACAĞIM'

Kanal İzmir TV'de katıldığı programda konuşan Yaşar Okuyan "Kılıçdaroğlu'na ben bunu 1 sene önce masa kurulurken söyledim. 3 gün önce de hatırlattım ve ona bir dosya verdim. Meral Hanım ile ilgili bir dosya verdim. O kullanmayacak onu ben kullanacağım" ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU AKŞENER'İ ARADI

Okuyan'ın iddialarına, İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Kürşad Zorlu, şunları kaydetti: "Bir müfterinin yalan ve iftiraları sonrası CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu, Genel Başkanımızı arayarak şahsın söz konusu iddialarının tamamen yalan olduğunu ifade etmişlerdir. Ayrıca ilgili müfteri hakkında yarın suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyumuzla paylaşmak isteriz" ifadelerini kullandı.