Milliyet'te yer alan habere göre, sakatlıktan yeni çıkan ve takımla çalışmalara başlayan Tayyip Talha Sanuç savunmadaki yerini alabilecek. Haberde Tayyip Talha-Colley ikilisinin tandemde yer alabileceği belirtildi.

Roma taraftarı Avrupa Ligi finalinde düdük çalan hakeme saldırdı Roma taraftarı Avrupa Ligi finalinde düdük çalan hakeme saldırdı

GÜNEŞ ORTA SAHADA HAKİMİYET İSTİYOR

Savunma 4’lüsünde Onur-Tayyip Talha-Colley-Masuaku'nun forma giyeceği kaydedildi. 4-1-4-1 formasyonunu tercih eden Şenol Güneş, özellikle orta sahaya büyük önem veriyor. Orta sahadaki kurgu derbinin kilidi olarak görülüyor.

KARTAL ŞUTLARLA KANARYA'YI BUNALTACAK

Şenol Güneş’in Fenerbahçe deplasmanında Gedson Fernandes, Salih Uçan ve Hadziahmetovic 3’lüsüne şans vermesi bekleniyor. Tecrübeli çalıştırıcının bu üç oyuncusuna şut uyarısında bulunduğu da kaydedildi. Üç futbolcudan da rakip kaleye daha fazla şut göndermeleri ve sık sık kaleyi yoklamaları isteniyor.

GHEZZAL, CENK VE ABUBAKAR UYUMU MAÇIN KİLİT NOKTASI

Hücum hattında ise Ghezzal, Cenk Tosun ve Aboubakar, Şenol Güneş’in en güvendiği isimler olarak ifade edildi. Haberde Ghezzal’in duran top kullanmadaki başarısı, Aboubakar ve Cenk’in de bitiricilikleri teknik heyetin ana planı olarak aktarıldı.