Adalet Bakanlığı Haberleri

Adalet Bakanlığı haberleri ve güncel Adalet Bakanlığı gelişmeleri, Adalet Bakanlığı ile ilgili tüm video, Adalet Bakanlığı fotoğrafları ve Adalet Bakanlığı haberleri Polemik Haber sitemizde


Gündem

Ankara 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen bir davada, başörtülü hakim hakkında 'reddi hakim' talebinde bulunan avukat hakkında, soruşturma başlatıldı.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Kobani davasında sanıklara verilen hapis cezalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Gündem

'Anneler Günü' dolayısıyla 13-17 Mayıs arasında kadın hükümlü ve tutukluların yakınları ile gerçekleştirecekleri görüşmeler, açık olarak yapılacak.

Gündem

Osman Kavala, Selahattin Demirtaş ve Can Atalay’ın durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, “AİHM bu davalara siyasi yaklaşıyor"...

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, şehitlere yönelik sosyal medyada yapılan provokatif paylaşımlarla ilgili soruşturmaya ilişkin açıklama yaptı.

Gündem

Adalet Bakanı Tunç, yardımcısı Ramazan Can'ın torpil yaparken görüntülendiği olayla ilgili iddiaları reddederek, "Bize herkes ulaşabilir" dedi.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "Hukuk devletinin de olmazsa olmaz şartı, bağımsız ve tarafsız yargıdır" dedi.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kurye Yunus Emre Göçer’i öldürdükten sonra ülkesine kaçan Somali Cumhurbaşkanı’nın oğlu Mohamed Hassan Shekhi ile ilgili...

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, hakim ve savcı yardımcılığı döneminin başladığını, ilk sınavın bugün ve yarın gerçekleştirileceğini açıkladı.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Anayasa’nın 138’inci maddesi gereğince devam eden yargı süreçleriyle ilgili bir değerlendirme yapmanın doğru olmayacağını söyledi.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, hakem Halil Umut Meler'e yapılan saldırıyla ilgili savcılık iddianamesinin hazır olduğunu söyledi.

Gündem

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, MKE Ankaragücü Başkanı Faruk Koca'nın, hakem Halil Umut Meler'e yumrukla saldırması hakkında açıklamada bulundu.